Aktywuj dostęp do kursu, zanim promocja wygaśnie:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Naucz się prowadzić WEBINARY SPRZEDAŻOWE,

aby zdobywać nowych klientów, zarabiać i skalować biznes​

Generowanie Leadów • Skuteczna Sprzedaż • Skalowanie Biznesu Online

Dlaczego na rynku e-commerce, wartym prawie 50 mld złotych tak ciężko wykroić swój kawałek tortu?

Technologie są tanie i dostępne, niby każdy może, a jednak kiedy zaczyna…

Jest trudniej niż wszyscy obiecują!

Na dodatek widać, że wielu osobom idzie dobrze. I chociaż nie ma w tym zazdrości, coś pali w środku, aby poznać “sekret sprzedaży”, prawda?

Wiele osób zmaga się z trudnościami w sprzedaży online. Dochodowy Webinar to przetestowany przeze mnie i moich kursantów sposób, aby rozkręcić dochodowy biznes online lub powiększyć aktualny!

Tajniki zwiększania sprzedaży produktów i usług w internecie

Klienci trafiają do mnie, bo nie zarabiają tak dużo, jakby mogli i chcieli. Jestem dla nich po to, by pokazać im sprawdzoną drogę do dochodowego biznesu online. O ich efektach przeczytasz poniżej. Ale najpierw puśćmy wodze fantazji. Wyobraźmy sobie kilkukrotnie większą sprzedaż.  Ile więcej wolności, stabilizacji i niezależności to daje?!

Nagle okazuje się, że pieniądze przestają być problemem. Wreszcie można pozwolić sobie na wymarzone wakacje, brać udział w najlepszych szkoleniach na rynku, zabezpieczyć przyszłość swojej rodziny.

To tylko przykłady. Każdy wie, co jemu konkretnie zapewnią dobre zarobki. Dodatkowo, działanioa online, rozwijają markę osobistą i dają możliwość pomocy tysiącom ludzi. Brzmi jak bajka? Wydaje się to nierealne?

Co wiedzą Ci, którzy zarabiają online?!

Zastanówmy się zatem, dlaczego są osoby, które zarabiają potężne sumy na biznesie online? Jak to jest, że jedną kampanią można zarobić tyle, co przeciętny Kowalski zarobi w rok czy dwa lata? Czy to kwestia szczęścia? Przypadek? Nie…

Dzieje się tak dlatego, że są osoby, które dokładnie wiedzą JAKIE NARZĘDZIA W BIZNESIE ONLINE SĄ NAJSKUTECZNIEJSZE.

Można samemu na własną rękę testować różne rozwiązania. Sprawdzać po kolei strategie, zmieniać sposoby sprzedaży. Jednak jest to kosztowne. Pożera mnóstwo środków i czasu. To długa i niełatwa droga. Dlatego udostępniam możliwość skorzystania z mojego wieloletniego doświadczenia i eksperckiej wiedzy o sprzedaży w biznesie online.

Narzędzie, które dla mnie i dla moich klientów generuje setki tysięcy złotych przychodu w skali roku!

Każdy wie, że sposobów sprzedaży przez internet jest wiele i na pewno wiele z nich zostało Ci już zaproponowane… Ale ich skuteczność nie była dla wiarygodna, prawda?

Moim przetestowanym narzędziem sprzedaży online jest WEBINAR.

Zrobiłam ich osobiście dziesiątki, nauczyłam ich wielu klientów i wyniki są powtarzalne. Webinary sprzedażowe po prostu działają niezawodnie!

Nie obiecuję nikomu, że z dnia na dzień wydarzy się magia i kasa spadnie z nieba. Uczę każdego etapu – zarówno pozyskiwania zapisów na webinar, prowadzenia go i przygotowania oferty, jak i strategii sprzedaży po webinarze. To bardzo ważne, aby znać proces od A do Z. Po wdrożeniu zgodnie z moimi instrukcjami, moi kursanci mają wysokie i powtarzalne wyniki swoich kampanii. I to regularnie!

Moje wyniki sprzedaży na webinarach

308.000 zł

Na początku 2019 w kampanii kursu WOW Courses Formula wygenerowałam 308.000 tys. złotych obrotu korzystając ze schematu prowadzenia webinaru i sprzedaży, które szczegółowo omawiam w tym kursie.

500.000 zł

Kolejna kampania WOW Courses Formula jesienią 2019 zarobiła ponad 500.000 złotych. Również była w 100% oparta o strategię z kursu Dochodowy Webinar.

500.000 zł

W 2020 roku automatyczna wersja webinara, czyli nagranie odtwarzane na żądanie, bez prowadzenia webinaru na żywo.

Wiele osób wpada w pułapkę myślenia, że ławo było mi to zrobić bo jestem znana. Po pierwsze te wyniki wygenerowałam na naprawdę małych bazach klientów. Wcale nie potrzebna jest tutaj rozpoznawalność w całym internecie, liczy się zdobycie umiejętności!

Po drugie ja też kiedyś zaczynałam od zera. Bez społeczności, bazy, budżetu. Miałam ułamek dzisiejszej wiedzy (bez takich konkretnych schematów, jakie tutaj pokazuję) oraz pokłady determinacji, aby ciągle doskonalić umiejętności.

Nie obiecuję setek tysięcy złotych na pierwszym webinarze. Ale jestem pewna, że łatwo można powtórzyć ten sukces. Wystarczy poprowadzić kilkanaście takich kampanii sprzedażowych i każdą kolejną zrobić lepiej niż poprzednią.

Jakie wyniki sprzedaży według moich strategii osiągnęli klienci?

Oto przykład Dwóch Mart, inwestorek z branży nieruchomości, które tworzą kursy online.

Marty zgłosiły się do mnie, kiedy uruchamiały swój pierwszy kurs online „Pani na włościach”. Jednym z wyzwań, które pomagałam im pokonać, był właśnie etap sprzedaży. Jednym z głównym punktów współpracy było opracowanie webinara sprzedażowego. Efekt? 120 sprzedanych kursów na pierwszym webinarze i wynik 60.000 zł!

W czerwcu 2019 Marty odebrały złotą płytę za niesamowite osiągnięcia i wynik 100.000 złotych na jednym kursie, który przebiły już na drugim webinarze. A to tylko część ich obecnego imperium online.

 

Proces prowadzenia
dochodowych webinarów
omówiony w kursie

4 najważniejsze powody, aby
wdrożyć webinary sprzedażowe w biznesie online:

WIZERUNEK

Dzielenie się wiedzą i dawanie realnej wartości, zbuduje wizerunek eksperta i zapewni oddanych klientów, gotowych do zakupu.

Więcej klientów

Webinary to skuteczna kampania promocyjna. Pozwalają zbudować ruch organiczny i zapewniają stały wzrost społeczności, co w u mnie i moich kursantów przełożyło się na wielu nowych klientów,

Większy zasięg

Kierowanie przekazu do setek, a nawet tysięcy potencjalnych klientów, zainteresowanych ofertą daje potężne możliwości skalowania działań marketingowych.

Skuteczna sprzedaż

Mechanizmy sprzedaży wyjaśnione na kursie motywują klientów do natychmiastowego działania. Dzięki czemu nie rozmyślają się w długim procesie zakupowym.

Kurs “Dochodowy webinar” to inwestycja

w system skalowania biznesu, aby każdy przedsiębiorca mógł cieszyć się dobrze prosperującą firmą

Został tylko jeden krok do zdobycia wiedzy, która w setkach kampanii pozwoliła osiągnąć znakomite wyniki mi i moim kursantom! To nie jest wiedza do jednorazowego użytku. System, którego uczę, można stosować w  biznesie wielokrotnie – targetując do innych grup docelowych lub wprowadzając nowe produkty i usługi. 

Ten kurs to “samo mięso”!  Każdy, kto działa online powinien wdrożyć tę wiedzę od ręki!

Brzmi dobrze, ale cichy głosik w głowie szepcze...

Dopiero zaczynam z biznesem online i mam małą społeczność

Webinary to jedno z potężniejszych narzędzi, które znam, aby zwiększać zasięgi i budować listę email. Dlatego niezależnie od ilości obecnych klientów moi kursanci wdrażali formułę prowadzenie webinarów, żbey promować swój biznes i zarabiać. Dzięki temu ich produkty się sprzedawały, a lista klientów rosła.

Brak budżetu na wielkie kampanie

Właśnie po to jest ten kurs. To bardzo wydajna metoda prowadzenia kampanii marketingowej i sprzedażowej, która nie wymaga wysokich inwestycji. Wystarczy mieć pokój webinarowy. Można też wesprzeć się reklamami, ale nie jest to niezbędne.

Strach przed sprzedażą i wystąpieniami publicznymi

Ta formuła pozwala opanować emocje i działać. Znajomość, jak ma wyglądać prezentacja, krok po kroku, jakie konkretne slajdy muszą się znaleźć oraz jak gładko przedstawić ofertę zapewniają kontrolę nad sytuacją.

Webinary u mnie nie wypaliły

Ludzie się nie zapisywali lub nie brali udziału na żywo? To znaczy, że gdzieś pojawił się błąd. Wiedza z kursu pozwoli go namierzyć i wyeliminować. Zarówno ten, który psuł kampanię jak i inne potencjalne. Od pomysłu na webinar po prowadzenie działań sprzedażowych.

Słabo mi idzie z nowymi technologiami, nie poradzę sobie

Chociaż może wydawać się to dość zaawansowane, webinary od strony technicznej są bardzo proste. Nie ma w nich nic bardziej skomplikowanego niż wysłanie emaila, załadowanie prezentacji i uruchomienie webinara jednym przyciskiem. Każdy na co dzień robi 100x trudniejsze rzeczy!

Wiedza zawarta w kursie

Asset 9

Jak pozyskiwać zapisy na webinar?

Ta część zawiera wyjaśnienie metod generowania leadów, aby docierać wyłącznie do osób, które są potencjalnymi klientami na daną ofertę. Dzielę się tutaj gotową strategią i know how, które w każdej kampanii przekładają się na wyniki.

Asset 3

Jak prowadzić komunikację, aby zwiększać napięcie przed webinarem?

Warto wiedzieć, co sprawia, że klienci z niecierpliwością oczekują webinaru i masowo biorą w nim udział. Dzięki temu na webinarach moich kursantów jest wysoka frekwencja i tworzy się odpowiednia relację z potencjalnymi klientami jeszcze przed webinarem.

Asset 4

Tworzenie prezentacji slajd po slajdzie

Ta część zawiera wyjasnione kluczowe zasady z psychologii, aby świadomie tworzyć treści, które wywołają w odbiorcach zamierzone reakcje, zbudują autorytet w ich oczach i odpowiednio zainteresują produktem zanim jeszcze pojawi się oferta.

Asset 4

Co mówić na każdym etapie webinara

Prowadzenie klienta do zakupu wymaga zbudowania zainteresowania, ale nie można dać mu za wiele informacji, bo uzna, że wszystko wie. Dlatego pokazuję, jak znaleźć odpowiedni balans, aby webinar zakończył się sukcesem.

Asset 1

Dwa rodzaje zamknięć - sprzedaż bezpośrednia i rozmowa aplikacyjna.

Regularnie ja i moi kursanci zmieniamy zamknięcie webinara, dzięki czemu dopasowujemy je do oferty i maksymalizujemy liczbę osób, które kupią.

Asset 6

Sprzedaż do osób, które nie pojawiły się na webinarze.

Istnieją sposoby, aby docierać z ofertą do osób, które nie obejrzały webinara, a to często większość zarejestrowanych osób. To pozwala podbić wyniki, często w znaczący sposób!

Asset 3

Analiza rozmowy sprzedażowej.

Krok po kroku dowiesz się, jak w moim lejki prowadzę rozmowę sprzedazową i co decyduje o tym, że nastąpi finalizacja. Przygotowałam szczegółowy schemat do pobrania. Dla przykładu - tylko w tym roku ten schemat rozmowy sprzedażowej wygenerował u mnie ponad 500 000 zł. Stosują ją też moi klienci.

Asset 1

Konfiguracja pokojów webinarowych

Przygotowałam dla Ciebie instrukcje konfiguracji platform do prowadzania webinarów, których używam i polecam. W nagraniach zobaczysz, jak krok po kroku przejść cały proces przygotowania pokoju webinarowego, aby technikalia nie blokowały Twojego zapału do działania!

Zarejestruj się już teraz, aby:

Otrzymać natychmiastowy dostęp

Natychmiastowy dostęp do kursu po dokonaniu rejestracji. Od razu możesz oglądać szkolenie oraz wyciągać własne wnioski.

Oglądać online bez limitu

Roczny nieograniczony dostęp do kursu z dowolnego miejsca na świecie - potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu.

Uczyć się i wdrażać

Potężna dawka wiedzy, narzędzi i metod. Wszystko na bazie skutecznych kampanii, które potwierdzają, że warto wdrażać tę wiedzę!

WYBIERZ NAJLEPSZY PAKIET KURSU
"DOCHODOWY WEBINAR"

Pakiet PREMIUM

7600
890 zł
 • Pełne nagranie z warsztatu Dochodowy Webinar
  6h 26 min | 22 lekcje | Wartość: 3000 zł
 • Prezentacja webinaru, który wygenerował ponad 1.000.000 zł - omówienie slajd po slajdzie
  Format: PDF | Wartość: 2000 zł
 • Nagranie z webinaru sprzedażowego, który wygenerował ponad 1.000.000 zł obrotu
  2h 9 min | Wartość: 1000 zł
 • BONUS #1 o wartości 500 zł:
  Sesja pytań i odpowiedzi dla uczestników kursu w marcu 2022.
 • BONUS #2 o wartości 300 zł:
  Wideo instrukcje - konfiguracja pierwszego webinaru na platformach ClickMeeting i WebinarJam
 • BONUS #3 o wartości 300 zł:
  Zapis webinara "Jak napisać treść do strony z zapisem na webinar"
 • BONUS #4 o wartości 500 zł:
  Wzory emaili do skopiowania: promocja webinara, email po zapisie, przypomnienie o webinarze, dostęp do powtórki
-88%

Pakiet PRO

12600
2470 zł
 • Nagranie ze szkolenia "Webinar z aplikacją i rozmowa sprzedażowa"
  4h 16 min | Wartość: 2000 zł
 • Skrypt rozmowy sprzedażowej do pobrania, która wygenerowała 1.000.000 zł sprzedaży
  Format: PDF | Wartość: 3000 zł
 • Pełne nagranie z warsztatu Dochodowy Webinar
  6h 26 min | 22 lekcje | Wartość: 3000 zł
 • Prezentacja webinaru, który wygenerował ponad 1.000.000 zł - omówienie slajd po slajdzie
  Format: PDF | Wartość: 2000 zł
 • Nagranie z webinaru sprzedażowego, który wygenerował ponad 1.000.000 zł obrotu
  2h 9 min | Wartość: 1000 zł
 • BONUS #1 o wartości 500 zł:
  Sesja pytań i odpowiedzi dla uczestników kursu w marcu 2022.
 • BONUS #2 o wartości 300 zł:
  Wideo instrukcje - konfiguracja pierwszego webinaru na platformach ClickMeeting i WebinarJam
 • BONUS #3 o wartości 300 zł:
  Zapis webinara "Jak napisać treść do strony z zapisem na webinar"
 • BONUS #4 o wartości 500 zł:
  Wzory emaili do skopiowania: promocja webinara, email po zapisie, przypomnienie o webinarze, dostęp do powtórki
-80%

Jeżeli chcesz rozłożyć płatność na raty, napisz do nas email na hello@magdalenap.com

Aktywuj dostęp do kursu, zanim promocja wygaśnie:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Autorka kursu: Magdalena Pawłowska

Autorka #1 best selling książki „Jedna kampania do wolności” nominowanej TOP10 biznesowych książek 2018 ECONOMICUS, twórca licznych kursów online i szkolenia KAMPANIA WOW, ekspert online marketingu, przedsiębiorca, host podcastu Marketing MasterClass (ponad 150.000 pobrań).

Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby showbiznesu, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie.

Przychód w biznesie Magdaleny ze sprzedaży kursów online i szkoleń za rok 2019 wyniósł 1.700.000 zł.

Magdalena na swoim koncie ma wiele udanych kampanii dla klientów zewnętrznych, m.in. dla jednego, dostarczyła klientów o wartości zakupowej 2,4 miliona PLN podczas dwumiesięcznej kampanii online, przy innej ponad 1 milion PLN przychodu w 15 dni, oraz 600 tysięcy PLN przychodu w 5 dni.

Współtworzyła strategie digital marketingowe dla najpopularniejszego psychologa w Polsce – Mateusza Grzesiaka, i dwie z nich przeprowadziła jako project manager. Innymi klientami byli m.in. mBank, Groupon.

Misją Magdaleny jest edukacja przedsiębiorców w zakresie tworzenia produktów online, czyli opakowania i sprzedaży ich wiedzy w formie produktów internetowych. Wierzy, że dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny.

Webinary to idealna metoda, aby prowadzić skuteczny marketing i sprzedaż w internecie. Nawet, jeżeli dopiero zaczynasz budować swoją obecnosć online!

Dołącz do grona osób, które znają
tajniki dochodowego webinaru:

KAMPANI WOW 5:
zarezerwuj bilet!

3-dniowe szkolenie stacjonarne o budowaniu DOCHODOWEGO BIZNESU EKSPERCKIEGO

Zajmij swoje miejsce na praktycznym szkoleniu, z którego wyjdziesz z przepisem na Dochodowy Biznes Online!

Limitowe bilety dostępne za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Stwórz Dochodowy Biznes Online Na Swojej Wiedzy

Zbuduj doskonałą strukturę produktu i poznaj sprawdzone metody sprzedaży, aby rozpocząć sprzedaż w ciągu 30 dni lub podwoić wyniki sprzedażowe istniejących produktów online.

Ostatnia szansa na moje bezpośrednie wsparcie, aby wydać i sprzedaż kurs jeszcze tej jesieni lub na początku 2024

lub od razu zapisz się na szkolenie:

5. edycja KAMPANII WOW już w 2024

3-dniowe szkolenie stacjonarne o budowaniu DOCHODOWEGO BIZNESU EKSPERCKIEGO

Zapisz się na priorytetową listę, aby zarezerwować bilet -50% i otrzymać extra przywileje!

Limitowe bilety dostępne za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Opracuj strategicznie 5 filarów marketingu eksperta na 2023

Niedługo startujemy! Zarezerwuj swój bilet!
NA ŻYWO
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Aplikację do programu zamykamy za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Dołącz do WOW Courses Formula, aby wydać i sprzedać swój dochodowy kurs online!

Wirtualna Konferencja "Moja Pasja Mój Biznes"

Wykorzystaj doświadczenie i rozwiązania znanych businesswoman na skuteczny marketing!

Zaczynamy za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
książka Ewa Chodakowska i Magdalena Pawłowska

NOWA KSIĄŻKA
z Ewą Chodakowską

Zgarnij premierowy egzemplarz i dowiedz się, jak zamienić PASJĘ W BIZNES!

Wyzwanie zaczyna się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zaplanuj kluczowe działania marketingowe na Q4 2022

{{playListTitle}}
{{classes.artistPrefix + ' ' + list.tracks[currentTrack].album_artist}}
{{list.tracks[currentTrack].track_title}}
{{list.tracks[currentTrack].album_title}}
{{classes.skipBackward}}
{{classes.skipForward}}
{{this.mediaPlayer.getPlaybackRate()}}X
{{ currentTime }}
{{ totalTime }}