10 wniosków marketingowych z konferencji Expert Empires

Witaj w kolejnym odcinku Marketing MasterClass. Dzisiaj, podzielę się z Tobą moimi wnioskami z konferencji Expert Empires, która odbyła się w Londynie w ubiegłym tygodniu. Głównym prelegentem był Grant Cardone, Ryan Diess, Nick James i wielu innych. Wnioski te są z wielu wystąpień.

 

Pamiętaj żeby słuchając robić notatki, te poniżej na pewno Ci w tym pomogą:

  1. Oczekiwanie na “idealny moment” i “100% gotowość” jest błędem – zrobione jest lepsze od idealnego – podejmij działanie pomimo tego, że nie czujesz się gotowy.
  2. Zacznij grać w większą grę. Praca w układzie 1 na 1 jest błędem bo zazwyczaj masz 1-3 głównych klientów, a zatem to od ich decyzji co do dalszej współpracy zależy Twoje bezpieczeństwo finansowe.
  3. Pamiętaj o dialogu ze swoją społecznością – tu leży Twój klucz do sukcesu. Bądź w ich środowisku.
  4. Wybierz swoją niszę, przestań być tzw. Ludwikiem. Skup się na konkretnej grupie odbiorców.
  5. Zadając pytania otwarte inicjujesz rozmowę, pytaj: co, kiedy, kto, jak, gdzie. Dajesz sobie szansę na pozyskanie wartościowych informacji. Unikaj pytań, które wymagają odpowiedzi, typu “tak” lub “nie”.
  6. Podejmuj decyzje z poziomu swojej intuicji vs. z umysłu i emocji.
  7. Bądź przewodnikiem, a Twojego klienta pokieruj, aby wcielił się w rolę bohatera.
  8. Sprzedawaj jakbyś był “karetką pogotowia”, wierz w swoje produkty, mów o nich odważnie i z przekonaniem. Pamiętaj, że dzięki swoim usługom i produktom ratujesz ludziom życie – tak, to jest aż tak ważne.
  9. Trzymaj się swoich celów i nie obniżaj poprzeczki.
  10. Jeżeli zarabiasz mniej niż chcesz to poczuj się z tym źle, pozwól negatywnym emocjom napłynąć – chęć ucieczki od tego będzie silną motywacją do zdecydowanych zmian. Im bardziej te myśli będą Cię uwierały, tym lepiej.

 

Kontakt z Magdą:

Strona internetowa: www.magdalenap.com

Facebook: www.fb.com/magdalenamarketing

Instagram: www.instagram.com/magdalena_pawlowska

 

Zapraszam Cię na 2-dniowe szkolenie stacjonarne Kampania WOW w Warszawie, 15-16 września. Startujemy z Nową Promocją na Bilety, pośpiesz się bo trwa tylko do czwartku ⤵

Dołącz: www.kampaniaWOW.pl

 

Jeśli jeszcze nie pobrałeś Bezpłatnego Rozdziału Bestsellerowej Książki „Jedna kampania do wolności”, to możesz zrobić to TUTAJ:

www.jednakampania.pl/rozdzial

Jeśli chcesz cały SYSTEM (a jestem pewna, że chcesz!) to od razu zamów książkę TUTAJ: www.jednakampania.pl Kontakt