Metodologia Franka Kern [ang.]

Metodologia Franka Kerna i skalowanie biznesów

Frank Kern jest jednym z najlepszych marketerów na świecie, wyróżnia się swoim strategicznym podejściem i umiejętnością skalowania biznesów. Jest moim wirtualnym mentorem od 2013 roku, kiedy po raz pierwszy trafiłam na jego webinar o automatyzacji. Mogę powiedzieć, że to od tego momentu rozpoczęła się moja przygoda z prawdziwym marketingiem i aktywnym pozyskiwaniem klienta online.

Załączam tu najlepsze materiały, jakie dostępne są w sieci. Niestety są one w języku angielskim.

Staram się zaprosić Franka do udzielenia wywiadu, który przetłumaczę na język polski – mam nadzieję, że niebawem mi się to uda. Dowiesz się o tym pierwszy, jeśli jesteś na mojej liście e-mail!

 

 

 

 

 

Ekspert online marketingu, przedsiębiorca, autorka bestsellera „Jedna kampania do wolności”, host podcastu Marketing MasterClass. Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o marketing internetowy i sprzedaż ich wiedzy opakowanej w kursy online.

Specjalizuje się w kampaniach e-marketingowych tworząc i wprowadzając nowe produkty do sprzedaży w internecie oraz procesach marketingowych, typu lejki i tunele marketingowe. Założycielka INSOURCE Marketing Agency (2011 rok) oraz Launch Valley Ltd (2016 rok).