jak zrobić elearning

Magdalena Pawłowska

#1 ekspert kursów online w Polsce, przedsiębiorca, autorka #1 bestsellera „Jedna kampania do wolności” nominowanej w TOP10 najlepszych biznesowych książek 2018 wg. ECONOMICUS, host podcastu Marketing MasterClass (ponad 150.000 pobrań), TOP10 Twórca Roku 2019 w Kategorii Firmowe i Finansowe, twórca największego w Polsce biznesowego szkolenia o kursach online Kampania WOW.

Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby showbiznesu, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie.

Specjalizuje się w kampaniach e-marketingowych tworząc i wprowadzając nowe produkty do sprzedaży w internecie oraz procesach marketingowych, typu lejki i tunele marketingowe. Założycielka INSOURCE Marketing Agency (2011 rok) oraz Launch Valley Ltd (2016 rok).

Doświadczenie i wyniki

Przychód w firmie Magdaleny ze sprzedaży kursów online i szkoleń – tego uczy – w 2019 roku to ponad 1.700.000 zł. 

Magdalena na swoim koncie ma wiele udanych kampanii dla klientów zewnętrznych, m.in. dla jednego dostarczyła klientów o wartości zakupowej 2,4 miliona PLN podczas dwumiesięcznej kampanii online lead generation, przy innej ponad 1 milion PLN przychodu w 15 dni oraz 600 tysięcy PLN przychodu w 5 dni przy sprzedaży kursów online.

Współpracowała przy kampanii crowdfounding najmniejszego TV PC na świecie, w której była odpowiedzialna za promocję w mediach i social mediach. Wynik kampanii, to ponad $500,000 przychodu (ponad 1,5 mil PLN).

Magdalena współ-projektowała strategie digital marketingowe dla najpopularniejszego psychologa w Polsce – Mateusza Grzesiaka, była odpowiedzialna, jako project manager i główny marketer za wdrożenie dwóch na terenie Polski. Innymi klientami byli m.in. mBank, Groupon, Wawel.

Edukacja Formalna

Podwójny magister!! Absolwentka Filozofii Teoretycznej w katedrze Metodologii Nauk Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II, oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, na kierunku Psychologia o specjalizacji psychologii w marketingu i reklamie. Studia podyplomowe z grafiki komputerowej realizowała w Gdańsku na WSB.

Część studiów magisterskich z psychologii społecznej, na stypendium studenckim, odbyła za oceanem na Lock Haven University of Pennsylvania PA, USA.

Wsparcie społeczności

Magdalena przez 2 lata pełniła publiczną funkcję Vice-Prezydent Rady Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza, gdzie z przyjemnością doradzała firmom w digital marketingu. W 2014 roku brała udział w kampanii do Parlamentu Europejskiego oraz w wyborach samorządowych. Na szczęście nie dostała się do urzędu i mogła 100% swojej uwagi poświęcić tam, gdzie efekty widać dużo szybciej. A dzięki jej wsparciu setki przedsiębiorców ma bezpośredni, pozytywny wpływ na swoje otoczenie.

W czasach studenckich należała do Studenckiej Organizacji AEGEE, w której przez dwa lata (2010-2011) była projekt managerem międzynarodowego programu Youth UnEmployment budującego świadomość młodych osób w przedsiębiorczości i prowadzeniu własnych firm. W ramach projektu zostało przeprowadzonych dziesiątki szkoleń i konferencji na terenie całej Europy i dalej, m.in w krajach: Polska, Łotwa, Hiszpania, Turcja, Azerbejdżan, Niemcy, Belgia, Francja, Czechy.

Misja i wizja

Celem Magdaleny jest szerzenie najlepszych praktyk digital marketingu, wprowadzanie najnowszych rozwiązań oraz pomaganie przedsiębiorcom w rozwoju ich biznesu poprzez kampanie e-marketingowe, jak i jej produkty i programy. Jej marzeniem jest przeprowadzać wywiady z osobami o niezwykłych osiągnięciach i historiach, aby ich doświadczenia oraz wiedzę przekazywać dalej i inspirować miliony Polaków na całym świecie – mieć pozytywny wpływ na ludzi i świat. Realizuje to m.in. w ramach swojego podcastu Marketing MasterClass <link>.

Misją Magdaleny jest edukacja przedsiębiorców w zakresie online marketingu ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia kursów online i stron abonamentowych, czyli opakowania i sprzedaży ich wiedzy w formie produktów internetowych.

Wierzy, że dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny.

Wczesną jesienią 2017 roku opublikowała książkę „Jedna kampania do wolności – jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunkach” <link>. Książka w pierwszym dniu była na liście bestsellerów OnePress, a w dniu piątym wspięła się na 1 miejsce! 

blog

REKRUTACJA Social media

Szukamy: Social Media Manager

Kogo szukamy: SOCIAL MEDIA MANAGER  Kto szuka: ja szukam, a moje krótkie bio znajdziesz poniżej lub w zakładce o mnie ;) Cześć, na samym początku muszę Cię ostrzec, bo to ogłoszenie może Ci się nie spodobać. Może uznasz, że stawiam...

case study kursy online

[CASE STUDY] Kampania na 308 tys. zł w 30 dni, czyli jak sprzedawać kursy, promując je własnym nazwiskiem

Jak sprzedawać kursy online? Jak samodzielnie stworzyć imperium online? Dlaczego postawiłam na tą kartę, kiedy mogłam pozostać bardzo dobrze opłacanym project managerem kampanii sprzedażowych w internecie? Czy możesz zarabiać online nie mając na nazwisko Grzesiak czy Rowińska? Zarabianie online i...

WOW Courses Formula – dołącz do czwartku 31.10, godz. 23:59

Chcesz mieć własny, dochodowy kurs online, ale gubisz się w gąszczu technikaliów, pomysłów i nie wiesz co zrobić? Co powiesz, aby zacząć „od początku”, czyli przejść poukładany proces tworzenia kursów i budowania wokół siebie społeczności, która je od Ciebie kupi?...