jak zrobić elearning

Magdalena Pawłowska

ekspert online marketingu, przedsiębiorca, autorka bestsellera „Jedna kampania do wolności”, książki nominowanej w TOP10 najlepszych biznesowych książek ECONOMICUS 2018, host podcastu Marketing MasterClass®.

Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o marketing internetowy i sprzedaż ich wiedzy opakowanej w kursy online.

Specjalizuje się w kampaniach e-marketingowych tworząc i wprowadzając nowe produkty do sprzedaży w internecie oraz procesach marketingowych, typu lejki i tunele marketingowe. Założycielka INSOURCE Marketing Agency (2011 rok) oraz Launch Valley Ltd (2016 rok).

Doświadczenie i wyniki

Magdalena na swoim koncie ma wiele udanych kampanii, m.in. dla jednego z klientów, dostarczyła klientów o wartości zakupowej 2,4 miliona PLN podczas dwumiesięcznej kampanii online lead generation, przy innej ponad 1 milion PLN przychodu w 15 dni oraz 600 tysięcy PLN przychodu w 5 dni przy sprzedaży kursów online.

Współpracowała przy kampanii crowdfounding najmniejszego TV PC na świecie, w której była odpowiedzialna za promocję w mediach i social mediach. Wynik kampanii, to ponad $500,000 przychodu (ponad 1,5 mil PLN).

Magdalena współ-projektowała strategie digital marketingowe dla najpopularniejszego psychologa w Polsce – Mateusza Grzesiaka, była odpowiedzialna, jako project manager i główny marketer za wdrożenie dwóch na terenie Polski.

Edukacja Formalna

Podwójny magister!! Absolwentka Filozofii Teoretycznej w katedrze Metodologii Nauk Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II, oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, na kierunku Psychologia o specjalizacji psychologii w marketingu i reklamie. Studia podyplomowe z grafiki komputerowej realizowała w Gdańsku na WSB.

Część studiów magisterskich z psychologii społecznej, na stypendium studenckim, odbyła na Lock Haven University of Pennsylvania PA, USA.

Edukacja po Wyniki

Od 2013 roku na swoją nieformalną edukację wydała około pół miliona złotych. Zainwestowała te pieniądze w swój rozwój osobisty spotykając się z najlepszymi trenerami na świecie i w Polsce, oraz w rozwój zawodowy spotykając się ucząc od najlepszych marketerów na świecie!

Wsparcie społeczności

Magdalena przez 2 lata pełniła publiczną funkcję Vice-Prezydent Rady Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza, gdzie z przyjemnością doradzała firmom w digital marketingu. W 2014 roku brała udział w kampanii do Parlamentu Europejskiego oraz w wyborach samorządowych. Na szczęście nie dostała się do urzędu i mogła 100% swojej uwagi poświęcić tam, gdzie efekty widać dużo szybciej. A dzięki jej wsparciu setki przedsiębiorców ma bezpośredni, pozytywny wpływ na swoje otoczenie.

W czasach studenckich należała do Studenckiej Organizacji AEGEE, w której przez dwa lata (2010-2011) była projekt managerem międzynarodowego programu Youth UnEmployment budującego świadomość młodych osób w przedsiębiorczości i prowadzeniu własnych firm. W ramach projektu zostało przeprowadzonych dziesiątki szkoleń i konferencji na terenie całej Europy i dalej, m.in w krajach: Polska, Łotwa, Hiszpania, Turcja, Azerbejdżan, Niemcy, Belgia, Francja, Czechy.

Misja i wizja

Celem Magdaleny jest szerzenie najlepszych praktyk digital marketingu, wprowadzanie najnowszych rozwiązań oraz pomaganie przedsiębiorcom w rozwoju ich biznesu poprzez kampanie e-marketingowe, jak i jej produkty i programy. Jej marzeniem jest przeprowadzać wywiady z osobami o niezwykłych osiągnięciach i historiach, aby ich doświadczenia oraz wiedzę przekazywać dalej i inspirować miliony Polaków na całym świecie – mieć pozytywny wpływ na ludzi i świat. Realizuje to m.in. w ramach swojego podcastu Marketing MasterClass.

Misją Magdaleny jest edukacja polskich przedsiębiorców w zakresie online marketingu ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia kursów online i stron abonamentowych, czyli opakowania i sprzedaży ich wiedzy w formie produktów internetowych, rozwój ich przedsiębiorstw oraz polskiej gospodarki.

Wczesną jesienią 2017 roku zostanie opublikowana jej książka właśnie z tego obszaru. Koniecznie obserwuj i bądź pierwszym, który po nią sięgnie i wykorzysta przekazaną tam wiedzę.

blog

case study kursy online

[CASE STUDY] Kampania na 308 tys. zł w 30 dni, czyli jak sprzedawać kursy, promując je własnym nazwiskiem

Jak sprzedawać kursy online? Jak samodzielnie stworzyć imperium online? Dlaczego postawiłam na tą kartę, kiedy mogłam pozostać bardzo dobrze opłacanym project managerem kampanii sprzedażowych w internecie? Czy możesz zarabiać online nie mając na nazwisko Grzesiak czy Rowińska? Zarabianie online i...

WOW Courses Formula – dołącz do czwartku 31.10, godz. 23:59

Chcesz mieć własny, dochodowy kurs online, ale gubisz się w gąszczu technikaliów, pomysłów i nie wiesz co zrobić? Co powiesz, aby zacząć „od początku”, czyli przejść poukładany proces tworzenia kursów i budowania wokół siebie społeczności, która je od Ciebie kupi?...

kursy online kampania wow

Jak stworzyć kurs online, zarabiać więcej i poczuć prawdziwą wolność?

Jak stworzyć kurs online? Zdajesz sobie sprawę z faktu, że żyjesz w czasach możliwości, których nie miał nikt przed Tobą? Nigdy do tej pory nie było tak łatwo stworzyć biznes online i dotrzeć do niszy swoich klientów, czyli ludzi chętnie...