Jak zachęcić 115 tysięcy osób do biegu w błocie – sukces Runmageddonu

Gość: Jaro Bieniecki, założyciel i CEO Runmageddon

Witajcie w kolejnym odcinku Marketing MasterClass. Dzisiaj moim gościem jest twórca Runmageddonu największego w Polsce biegu z przeszkodami, w którym wzięło udział ponad 55 000 osób w 2017 roku, co stanowi większą liczbę uczestników niż we wszystkich maratonach organizowanych w tym samym roku na terenie całej Polski! Ten człowiek wie, jak zjednywać współpracowników i jak rozkochać w sobie klientów!

Notatki:

 • Do jakich przemyśleń trzeba dojść, aby zbudować własny biznes po 9 latach na wysokich stanowiskach w różnych korporacjach.
 • Dlaczego wizja jest kluczowym elementem w tworzeniu biznesu? Daje siłę i moc napędową oraz przyciąga ludzi, to potwierdza historia sukcesu Runmageddonu. Od pierwszego eventu, w którym wzięło udział kilkaset osób, wizja na 2020 rok zakładała 100 000 uczestników. W tej chwili wizja zakłada ćwierć miliona uczestników!
 • Jakie mogą być cele projektu i jak będą się różnić w stosunku do różnych strategii.
 • Jak zakomunikować wartości firmy klientom. Runmageddon, oprócz wysiłku fizycznego, kształtuje charakter i wspiera w zmianach osobowości jest to wartość dodana, która przyciąga wiele osób.
 • W jaki sposób przebić się na rynku. Po pierwszym evencie, który był wielką niewiadomą, uczestnicy przekazywali pozytywne emocje i opinie innym.
 • Nie zawsze pierwsza grupa docelowa, którą wybierzesz, będzie tą właściwą – warto wykonać badanie rynku, sprawdzić dostępne raporty i statystyki.
 • Na co zwrócić uwagę, gdy zaczynasz własny biznes:
  1. Zastanów się, czym chcesz się zajmować w życiu co Cię interesuje, co Cię kręci. Biznes jest optymalny, jeśli jest skrzyżowaniem umiejętności i pasji.
  2. Jaką będziesz miał przewagę konkurencyjną? W czym będziesz lepszy od innych?
  3. Nastaw się, że będzie ciężko, jeśli idziesz na szczyt.
 • Dlaczego Jarek zaprosiłby na kolację swoją ukochaną, Napoleona Bonaparte i Anthony Robbinsa.
 • Rada od Jarka – „zastanów się dokąd chcesz dojść, a potem tam pójdź”

Skontaktuj się z Jarkiem:

Strona: www.runmageddon.pl
Facebook: www.facebook.com/RunmageddonPL/
e-mail: jaro [a] runmageddon.pl

Jeśli jeszcze nie pobrałeś Bezpłatnego Rozdziału Bestsellerowej Książki Jedna kampania do wolności, to możesz zrobić to TUTAJ: www.jednakampania.pl/rozdzial

Jeśli chcesz cały SYSTEM (a jestem pewna, że chcesz!) to od razu zamów książkę TUTAJ: www.jednakampania.pl