Strony abonamentowe, czyli sposób na stały przychód w firmie – Stu McLaren

Strona abonamentowa – sposób na stały przychód Twojej firmy

Gościem rozmowy jest Stu McLaren, współzałożyciel i były współwłaściciel jednej z najpopularniejszych wtyczek do membership site do WordPress, WishList Member. Stu jest #1 na świecie ekspertem, który pomaga autorom, trenerom i przedsiębiorcom przekuć ich społeczność na stały przychód przy pomocy stron abonamentowych.

Ze Stu poznaliśmy się w 2015 roku w Phoenix na konferencji. Drugi raz spotkaliśmy się, kiedy uczestniczyłam w szkoleniu jego autorstwa Tribe Live w Toronto, dedykowanemu całkowicie tworzeniu dochodowych stron abonamentowych.

Ekspert online marketingu, przedsiębiorca, autorka bestsellera „Jedna kampania do wolności”, host podcastu Marketing MasterClass. Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o marketing internetowy i sprzedaż ich wiedzy opakowanej w kursy online.

Specjalizuje się w kampaniach e-marketingowych tworząc i wprowadzając nowe produkty do sprzedaży w internecie oraz procesach marketingowych, typu lejki i tunele marketingowe. Założycielka INSOURCE Marketing Agency (2011 rok) oraz Launch Valley Ltd (2016 rok).