Czy jesteś gotowy na jedną kampanię do wolności?

Planujesz wydać własny produkt online?

Chcesz dowiedzieć się, jak dopasować go do potrzeb Twojego odbiorcy i sprawić, że jego zainteresowanie będzie rosło z dnia na dzień?

Szukasz wskazówek które pomogą Ci pozyskać klientów i sprawnie przeprowadzić proces sprzedaży?

Jeśli zależy Ci na zrozumiałych poradach, które pomogą Ci działać krok po kroku to zdecydowanie musisz poznać „Jedną kampanię do wolności!”.

 

Zanim przejdę do sedna pozwól, że napiszę kilka słów od siebie. Nie mogę uwierzyć, że w końcu nadszedł dzień kiedy mogę przedstawić Ci tę świetną wiadomość! Jak zapewne wiesz moja wymarzona i długo wyczekiwana książka jest już dostępna! Trzymam ją w rękach i jestem autentycznie wzruszona, że w końcu mogę napisać Ci o niej coś więcej! To spełnienie moich marzeń i ogrom serca włożonego w pomoc w rozwoju Twojego biznesu. Przeczytaj ten wpis jeśli jesteś ciekawy co dla Ciebie przygotowałam!

„Jedna kampania do wolności!” to praktyczny poradnik, który dostarczy Ci szerokiej wiedzy na temat przygotowania, promocji i skutecznej sprzedaży produktów online. Każdy etap jest tu dokładnie opisany w ramach strategii Autonomicznego Modelu Online®, a duża ilość konkretnych przykładów sprawi, że na pewno nie poczujesz się zagubiony!

Dzięki zawartym w książce wskazówkom nie tylko poznasz podstawy budowania zaangażowanej społeczności, ale również zrozumiesz oczekiwania swoich klientów i przygotujesz materiał, który idealnie wpisze się w ich potrzeby. Co więcej przeprowadzisz skuteczną kampanię sprzedażową, pozyskasz kolejnych odbiorców i zautomatyzujesz cały proces! Nie będziesz potrzebował do tego żadnych innych kursów czy poradników!

Przedsprzedaż książki ruszyła 2 października i od tego momentu masz możliwość pobrania darmowego rozdziału, dzięki któremu jeszcze lepiej zapoznasz się z tematyką, jaką omawiam.

 

Dlaczego zdecydowałam się na wydanie tej książki?

Do tej pory tworzyłam kursy online oraz przeprowadzałam kampanie sprzedażowe dla moich klientów. Zależało mi jednak na stworzeniu produktu, który zapewni pomoc na wielką skalę, z którego będzie mógł skorzystać każdy mój odbiorca i to za przystępne pieniądze (49 zł). Moim celem jest to by poradnik dostarczył cennej wiedzy każdemu, kto chce tworzyć i sprzedawać produkty online, zbudować biznesowe imperium i doświadczyć więcej wolności. Ogromnej motywacji do jego stworzenia dodał mi fakt, że podobnej pozycji nie znalazłam na polskim rynku, a dzięki rozmowom z moimi studentami wiedziałam, że taki materiał byłby dla nich niesamowicie pomocny. To było dla mnie wyraźne zielone światło, dlatego podjęłam wyzwanie i napisałam tę książkę!

Jeśli Tobie również zależy na wiedzy przekazanej przez praktyka, pragniesz skutecznych rozwiązań i chcesz mieć wszystkie wskazówki w jednym miejscu, tak by móc do nich wracać na kolejnych etapach swoich działań to „Jedna kampania do wolności!” na pewno przypadnie Ci do gustu!

 

Dla kogo jest ta książka?

W szczególności kieruję ją do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z tworzeniem produktów online i chciałyby żeby ktoś poprowadził je za rękę przez cały ten proces. Wiem doskonale jak ważne jest odpowiednie przygotowanie, dlatego chciałabym by każdy kto zapragnie zrobić pierwszy krok i w przyszłości podbić świat online swoimi produktami rzeczywiście miał taką możliwość i zdobył potrzebną wiedzę już na starcie.

Jeśli jednak na swoim koncie masz już pierwsze kursy, czy e-booki, ale nie do końca jesteś zadowolony z wyników ich sprzedaży, chciałbyś tworzyć naprawdę skuteczne kampanie i lepiej docierać do nowych odbiorców, którzy mogliby stać się Twoimi klientami to z pewnością również znajdziesz w tym poradniku mnóstwo pomocnych wskazówek!

 

Sprawdź koniecznie co napisali eksperci marketingu, którzy mieli już okazję przeczytać moją książkę!

Jedna kampania do wolności to książka, której po przeczytaniu nie odłożysz na półkę! Zamiast tego zamieścisz w niej mnóstwo zakładek prowadzących do najważniejszych treści i będziesz ją trzymać pod ręką, aby móc do niej wracać przy prowadzeniu każdej kampanii. Czytam ją już drugi raz w tydzień, dlaczego? Za pierwszym razem zjadłam ją w całości, a potem przestraszyłam się, że coś przez to tempo mogłam przeoczyć!

 

Książka jest napisana w formie poradnika, ale w taki sposób, że czytasz ją z zapartym tchem jak dobry kryminał! Nie każdemu udaje się tak napisać tego typu treści. Ogromny plus za to!

 

Jeśli prowadzisz lub chcesz prowadzić kampanie online to nie pożałujesz zakupu tej książki. Magda spisała się na medal – nie mogę się doczekać mojej następnej kampanii, bo wiem, że z tymi wszystkimi wskazówkami będzie to PETARDA! „

 

Ola Gościniak, tworzy kursy online na Jestem Interaktywna (olagosciniak.pl)

 

Książka Magdaleny to esencja praktycznej wiedzy na temat rozwoju biznesu online. Jeżeli szukasz systemu, który poprowadzi Cię za rękę po prostu zacznij czytać! Piszę to jako praktyk, ponieważ prowadzę z sukcesem biznes online, wiem, które elementy są kluczowe. Wszystko znajdziesz w Autonomicznym Modelu Online opisanym w tej książce. Przeczytaj i zacznij wdrażać – na pewno zobaczysz efekty!

 

Joanna Ceplin, autorka szkoleń z zakresu social media oraz projektu Marka Online (joannaceplin.pl)

 

 

Ogrom wiedzy na temat marketingu i reklamy kursów online zebrany w jednym miejscu i napisany prostym językiem. Tą książkę naprawdę bardzo dobrze się czyta. Wiedza w niej zawarta pozwala każdemu krok po kroku przejść od procesu nagrania kursu aż po sprzedaż. Dziękuje Magda, że napisałaś tą książkę. Jest rewelacyjna!

 

Aneta Wątor, organizator ogólnopolskiego projektu Kobieta w biznesie, autorka kilku kursów online (kobietawbiznesie.pl)

 

 

Szukasz książki, która pokaże Ci w jaki sposób – krok po kroku –  przeprowadzić dużą kampanię w internecie? Właśnie masz ją w rękach! Nie ważne czy jesteś trenerem, coachem, konsultantem, ekspertem od tresury  psów, mechanikiem samochodowym, czy fryzjerem. Na pewno masz wiedzę, którą można opakować w produkt: książkę, kurs online lub audiobooka. Jednak stworzenie produktu, to tylko część pracy, bo jeszcze musisz z nim dotrzeć do osób, które będą chciały Ci za tą wiedzę zapłacić. I właśnie tego dowiesz się z tej książki.

 

Magda uczy w jaki sposób stworzyć profil klienta, jak się z nim komunikować, jak zbudować świetną relację ze swoimi odbiorcami, jak przedstawić im ofertę nie do odrzucenia i wiele, wiele więcej! Jeśli zastosujesz choćby 20% wiedzy z tej książki, to będziesz na dobrej drodze do ścisłego grona osób, które potrafią realizować kampanie przynoszące wyniki od kilku do nawet kilkuset tysięcy złotych.

 

Bartek Popiel, konsultant, bloger (LiczySieWynik.pl)

 

 

W internecie można znaleźć wiele darmowych porad na temat tworzenia biznesu online. Jednak są one albo bardzo ogólne, albo dotyczą tylko małego wycinka tego tematu. Ta książka jest jak GPS –  pozwala wybrać najlepszą trasę, ominąć korki i dotrzeć do celu, jakim jest zarabianie na własnych produktach online. Wystarczy przeczytać i zastosować.

 

Marek Jankowski, podcaster Mała Wielka Firma (MalaWielkaFirma.pl)

 

 

Jestem ogromnie dumna z recenzji moich pierwszych czytelników! Cieszę się jak dziecko, chciałabym jednak byś własną opinię o książce mógł wydać samodzielnie. Wtedy będę pewna wiedziała, czy sprostałam również Twoim oczekiwaniom!

 

Chcesz przeprowadzić swoją pierwszą kampanię do wolności? Kliknij i sprawdź więcej informacji o książce!