26-28 czerwca 2020! Kampania WOW 3 LIVE!! Jak stworzyć kurs online, zarabiać więcej i poczuć prawdziwą wolność?

Jak stworzyć kurs online? Zdajesz sobie sprawę z faktu, że żyjesz w czasach możliwości, których nie miał nikt przed Tobą? Nigdy do tej pory nie było tak łatwo stworzyć biznes online i dotrzeć do niszy swoich klientów, czyli ludzi chętnie płacących za to, że dzielisz się z nimi wiedzą. A uwierz mi, masz w sobie wartościowe rozwiązania, zaraz się o tym przekonasz.

 

Zastanów się, czy możesz odpowiedzieć “TAK” na chociażby jedno z poniższych pytań:

 • Czy ludzie zwracają się do Ciebie po radę?
 • Czy Twoi klienci kupują od Ciebie, bo oprócz sprzedaży produktu lub usługi, znasz odpowiedzi na ich pytania?
 • Czujesz wewnętrzne poczucie misji, aby podzielić się swoimi doświadczeniami?
 • Tworzysz treści takie jak: filmy, blog, ebooki, książki?
 • Uczysz ludzi offline czyli na szkoleniach stacjonarnych, warsztatach lub 1 na 1?
 • Doradzasz zawodowo jako coach lub konsultant?

Jeżeli chociażby na jedno z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi “TAK”, to oznacza, że możesz naprawdę dobrze zarabiać online, tworząc swój własny kurs. I uwaga, możesz to zrobić, nawet jeżeli Twoja znajomość obsługi komputera jest znikoma i panikujesz przed kamerą! W takim przypadku, po prostu czytaj dalej, aby nie przegapić cennych informacji.

 

Po co tworzyć kursy online?


Powodów może być tyle, ile ludzi tworzących kursy internetowe, jednak z mojego doświadczenia wynika, że w 99% przypadków jest to mieszanka poniższych powodów.

 

3 podstawowe to WOLNOŚĆ

(stąd tytuł mojej bestsellerowej książki o biznesie online “Jedna kampania do wolności”):

 • Wolność finansowa

– możesz regularnie zarabiać pięciocyfrowe kwoty (większe również) i przestać martwić się o pieniądze.

 • Wolność czasu

– dochodowy biznes online ułatwia znalezienie czasu dla siebie, rodziny czy na zaległe wakacje.

 • Wolność miejsca

– dzięki pracy online, możesz pracować z każdego miejsca z dostępem do sieci. (Czyli niemal z całego świata!)

 

Kolejne istotne powody powstawania edukacyjnych programów online to:

 • Poczucie misji

– jeżeli czujesz wewnątrz potrzebę dzielenia się doświadczeniem i wiedzę, nie ignoruj tego impulsu. To niesamowicie silna motywacja.

 • Skalowanie biznesu

– dzięki kursowi online pomożesz większej ilości osób niż podczas konsultacji 1 na 1, bo nie będzie ograniczać Cię czas.

 • Większe możliwości

– 3 wolności opisane powyżej, w sumie mogą dać Ci dużo większy wpływ na branżę, możliwość zmiany życia ludzi na lepsze oraz wiele więcej.

 

 

Kto może stworzyć kurs online?

kurs-online

 

Do niedawna stworzenie materiałów edukacyjnych było zarezerwowane dla dość elitarnego grona. Między innymi utytułowanych pracowników uczelni, ludzi z ogromnymi sukcesami w danej dziedzinie (autorzy książek sprzed lat) lub osób posiadających spore środki na nagranie i dystrybucję materiału wideo. Jednak w dobie Internetu, te ograniczenia zniknęły, a koszty drastycznie się obniżyły.

 

Dzisiaj każdy jest w stanie zbudować autorytet i społeczność wokół określonej problematyki. Wystarczy do tego strona www, kanał social media i baza email. To podstawowe narzędzia, budowania biznesu online, prostsze w obsłudze niż Ci się wydaje.

 

Drastycznie spadły również ceny i dostępność technologii. Tworzenie i propagowanie kursów w formie tekstu, audio czy wideo może być darmowe. A przy drobnych nakładach możesz wejść na poziom profesjonalnej jakości. Kiedyś ekipa filmowa, montaż i produkcja nośników były w cenie dobrego auta.

 

Ok, bariery już nie istnieją, ale kto szybko i łatwo stworzy dochodowy kurs online?

 

Ekspert / autorytet w swojej dziedzinie

– jeżeli w branży masz już wyrobioną markę, kursy online będą dla Ciebie kropką nad “i”, potwierdzającą pozycję i dającą 3 wolności.

Przykład: Ola Gościniak – Jestem Interaktywna. Ola napisała książkę oraz stworzyła serię kursów o tworzeniu stron i sklepów internetowych krok po kroku. Wcześniej osiągała sukcesy jako freelancerka, jednak dzięki kursom i popularności w sieci, z jej wiedzy korzysta kilkutysięczna społeczność!

 

Aspirujący ekspert

– jeszcze Cię nie znają, ale masz wiedzę i ambicję? Dla Ciebie również jest miejsce wśród twórców programów edukacyjnych online. Co więcej, skrócą i przyspieszą Twoją drogę do grona autorytetów.

Przykład: Marta Smith i Marta Baczewska-Golik to moje dwie kursantki. Stworzyły wspólnie projekt Kobieca Strona Inwestowania, dzieląc się swoim doświadczeniem nt. zarabiania na nieruchomościach. Obecnie posiadają 6 kursów i dziesiątki innych produktów cyfrowych.

 

Przedsiębiorca

– prowadząc biznes online lub tradycyjny, na pewno masz klientów, którzy skorzystają na Twojej wiedzy lub wręcz jej potrzebują. Daj im ją w formie kursu. To dodatkowe źródło dochodu i mocny punkt wyróżniający Cię na tle konkurencji.


Przykład: Nadia Poliszczuk (Synergy Beauty Business School) to kolejna moja klientka. Była wielokrotną mistrzynią stylizacji rzęs oraz instruktorką. Dzisiaj dzięki kursom online uczy tej sztuki na dużo większą skalę, docierając do większej ilości kobiet. Również takich, które nie były w stanie przyjechać na warsztat stacjonarny.

 

Pasjonat

– jeżeli jakiś temat budzi w Tobie emocje i nie możesz przestać o nim mówić, to z pewnością wiele osób chętnie zapłaci, aby posłuchać. Nie każdy jak Ty chce poświęcać lata na zbieranie informacji, chcą mieć to na już.


Przykład: Maciej Chądzyński. Jest pasjonatem i trenerem squasha, a także założycielem Polskiej Federacji Squasha i Polskiego Związku Squasha. Obecnie stawia pierwsze kroki, aby zarabiać na swojej wiedzy o tym sporcie przez Internet.

 

Doświadczona osoba

– posiadając doświadczenie w dowolnym temacie, możesz podzielić się nim z ludźmi, którzy zaczynają podobną drogę kariery. Jeżeli możesz komuś ułatwić biznes, pracę lub życie, ludzie będą Cię słuchać.

Przykład: Twoja Dochodowa Szkoła Online stworzona przez moich kursantów Olgę i Michała Wilczyńskich prowadzi kursy i szkolenia dla właścicieli szkół językowych. Pokazują innym przedsiębiorcom, jak sami stworzyli i prowadzą swoją szkołę językową.

 

Jak widzisz, edukowanie swojej grupy docelowej online to naturalny krok w ewolucji biznesów. Wcześniej czy później każdy będzie musiał zaistnieć w sieci i mieć wartościową treść dla klientów. (A tak naprawdę to już jest najwyższy czas, aby to zrobić!)

 

Kampania WOW 3 LIVE

 

3 niezbędne elementy każdego twórcy kursu online:

 

Znasz już powody, dlaczego warto tworzyć kurs online i wiesz, co na tym zyskasz. Teraz sprawdź, co jest niezbędne na początek. To podstawowe elementy, od których zaczyna się planowanie kursu. Nie każdy od razu zna odpowiedzi, jednak to kwestia chęci poszukiwania. Nikt od razu nie wpada na idealny biznesplan bez żadnych luk i skaz. Kluczem jest ciągła praca nad doskonaleniem go oraz IMPLEMENTACJA – kładę na nią ogromny nacisk podczas konferencji i kursów.

 

 • Twoje DLACZEGO?

  Niezależnie, jakie są Twoje powody stworzenia dochodowego kursu online, ważne jest, aby je znać. Musisz mieć świadomość, po co to robisz, aby podejmować spójne decyzje i nie błądzić.

 • Rozwiązanie problemu
  To podstawa każdego kursu online. Twoi klienci mają problem lub wyzwanie, a Ty wiesz, jakie rozwiązanie jest im potrzebne. Jeżeli znasz rozwiązanie chociażby 1 problemu, to świetna baza do stworzenia programu.

 • Twoja grupa docelowa

  Kto potrzebuje Twojego rozwiązania? Jakie będzie mieć z tego korzyści? Jakie będą ich powody, aby kupić Twój kurs? Wiedza o grupie docelowej, to najcenniejsza waluta biznesu szkoleniowego, poświęć im czas.

 

Nawet jeżeli teraz nie znasz odpowiedzi na powyższe pytania, nie przejmuj się. Musisz ich po prostu poszukać. Doskonałą okazją do tego jest moje szkolenie Kampania WOW, gdzie przez 80% czasu jesteśmy w procesie planowania Twojego kursu.

opinia kampania wow

 

Oto 2 sekretne elementy, zwiększające Twoje szanse na sukces.

Oprócz marketingowej wiedzy o sprzedaży kursów i merytoryki z Twojej dziedziny, warto pomyśleć o czynnikach przyspieszających cały proces.


Po pierwsze chęć pomocy ludziom. Jeżeli wśród Twoich powodów prowadzenia biznesu online znajdzie się potrzeba szczerej pomocy, Twoje szanse na sukces rosną. Ludzie mają szósty zmysł i wyczuwają intencje. 😉

Po drugie DYSCYPLINA. Jeżeli będziesz w stanie zdobyć się na minimalny poziom samokontroli, aby regularnie publikować treści w mediach społecznościowych i małymi krokami realizować kurs, wygrasz! Zawsze powtarzam “Porażka boi się dyscypliny!”.

 

Obecne trendy sprzyjają zdecydowanym. Złapiesz falę?


Biznes edukacyjny online ma się dobrze, o czym świadczą wyniki kampanii, jakie można osiągnąć. Klienci po moim kursie regularnie osiągają wyniki na poziomie 30-50 tysięcy złotych. Duże i znane nazwiska operują na poziomie setek tysięcy, a nawet milionów złotych zarobionych na jednej kampanii. Więcej o tych kwotach dowiesz się w dalszej części wpisu. Pamiętaj, że to jeszcze nie jest szczytowy moment dla twórców kursów online. Prawdziwe Eldorado dopiero nadchodzi.

 

Trendy panujące w Internecie, zwiastują znaczący wzrost tego rynku. Pytanie, jakie mam dla Ciebie to:

Chcesz zacząć teraz i mieć łatwiej czy zrobisz swój kurs, kiedy każdy będzie go miał?

Osobiście sugeruję Ci złapać teraz wschodzącą falę. Z czasem chociaż może być jeszcze łatwiej tworzyć kursy, będzie dużo większa konkurencja, co utrudni Ci sprzedaż.

 

TREND #1 Rosnąca popularność kursów

Magazyn Forbes prognozuje, że do 2024 roku wielkość rynku e-learningu będzie 2x większa! Biorąc pod uwagę, że w USA ten rynek rozwija się od wielu lat, w Polsce, gdzie jest wciąż młody, wzrost może być jeszcze większy.

 

Co to dla Ciebie oznacza?
Możesz znaleźć się w grupie wczesnej większości. Kiedy każdy będzie chciał zrobić kurs, Ty będziesz mieć cały biznes online oparty o wiedzę, ugruntowaną pozycję i doświadczenie pozwalające zachować przewagę konkurencyjną.

 

TREND #2 Wideo na pierwszym miejscu

Wszystkie sieci społecznościowe zapowiadają, że treści w formie wideo będą jednym z głównych kierunków ich rozwoju. Eksperci przewidują, że Facebook za kilka lat będzie zdominowany przez filmy.

 

Co to oznacza dla Ciebie?
Jako twórca kursów masz niesamowite pole do popisu w tej dziedzinie. Filmy, transmisje na żywo czy krótkie story, to doskonały nośnik wartości, jaką oferujesz swojej społeczności. Wykorzystaj to, aby zwiększać swoje zasięgi i ugruntować pozycję w branży.

 

TREND #3 Content is king

Na pewno kiedyś wpadło Ci w oko to określenie. W skrócie chodzi o to, że wartościowe treści są dużo ważniejsze dla klientów i algorytmów Google, Facebooka, YouTube itp. I chociaż rozrywkowe treści wydają się zalewać sieć, biznesy osiągają doskonałe wyniki, oferując wartość w swojej komunikacji.

 

Co to oznacza dla Ciebie?
Jako twórca kursów online będziesz mieć mnóstwo wartościowej treści. Jeżeli będziesz się nią dzielić, łatwiej zbudujesz swoją społeczność i osiągniesz lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania Google oraz częściej pojawisz się w aktualnościach social media.

 

TREND #4 – Sprzedaż abonamentowa

Rosnącym rynkiem jest także sprzedaż abonamentów na treści cyfrowe. Platformy takie jak Netflix, Spotify, HBO GO, iTunes itp. podbijają rynek. W USA to standard, w Polsce coraz więcej osób chętnie z tego korzysta.

 

Co to oznacza dla Ciebie?
Jako twórca kursów online możesz oferować niskie, comiesięczne płatności za swoje produkty edukacyjne. To pozwala łatwiej sprzedaż dostęp i zapewnia regularne przychody.

 

Technologie w służbie twórców kursów online

tworzenie kursów online

 

Dobrze wiem, że technologie są dla wielu osób barierą. Chociaż media społecznościowe przestały być dla wielu “nietechnicznych” osób wyzwaniem, to proces produkcji kursu i jego sprzedaży wciąż spędzają sen z powiek genialnym osobom.

 

Jeżeli należysz do takich osób, mam dla Ciebie świetne wieści. Z roku na rok, a nawet szybciej, to wszystko staje się prostsze. Co więcej, wiele rzeczy jest już gotowe i czeka tylko aż zaczniesz z nich korzystać. I nie wymagają od Ciebie technicznych umiejętności.

 

Oto, co dzisiejsze technologie mają Ci do zaoferowania:

 

Tworzenie wideo

Odniosłam się do tego już wcześniej, jednak wspomnę jeszcze raz. Do nagrywania wystarczy Ci smartfon lub komputer. Do podstawowej obróbki i przycięcia filmów istnieją tanie/darmowe programy lub zrobi to za Ciebie freelancer za rozsądne pieniądze. To będzie Ci potrzebne w przypadku kursu wideo.

 

Do codziennej komunikacji z fanami, wystarczą Ci darmowe funkcje dostępne w mediach społecznościowych, nie wymagające żadnych specjalnych umiejętności:

 • Transmisje na żywo na Facebooku, Instagramie, YouTube, LinkedIn;
 • Story na Instagramie, relacje na Facebook;
 • Możliwość dodania filmu nagranego komputerem lub telefonem.

 

Gotowe platformy do publikacji i sprzedaży kursów

W kwestii sprzedaży oraz udostępnieniu kursu klientom również czekają na Ciebie świetne wieści. Możesz skorzystać z gotowych rozwiązań. Polską platformą godną polecenia jest WP Idea (wtyczka obsługująca kursy na WordPress). Jeżeli ktoś potrafi zrobić samemu stronę opartą o WP, dzięki temu dodatkowi stworzy własną platformę z kursami. WP Idea oferuje także gotową platformę w chmurze, z której możesz korzystać w ramach miesięcznego abonamentu.

Dostęp do grupy docelowej

To kolejne błogosławieństwo Internetu. Dzięki mediom społecznościowym możesz za darmo komunikować się z potencjalnymi klientami. Kiedy dodasz do tego reklamy, niedużym kosztem możesz drastycznie zwiększyć swoje zasięgi i skuteczność.

 

Kolejne narzędzie to systemy mailingowe, marketing automation oraz dostawcy usług SMS. To wszystko również za darmo lub w ramach niewielkiego abonamentu, pozwoli Ci zbierać własną bazę klientów (bardzo ważne dla każdego biznesu!), a co za tym idzie, budować relacje i prowadzić kampanie sprzedażowe.

 

 

Jak stworzyć i sprzedaż swój kurs online?

Widzisz już, że okoliczności Ci sprzyjają. Technologie nigdy nie były tańsze i bardziej dostępne. Możliwości i gotowe rozwiązania również czekają. Co Ci pozostało? Podjąć decyzję o stworzeniu kursu online i poznać wiedzę, jak zrobić to krok po kroku. Jeżeli nie chcesz tracić kasy, czasu i energii na samodzielne poszukiwanie, to po raz kolejny mam dla Ciebie super wieści.

 

Poznaj schemat tworzenia i sprzedaży kursów online w jednym miejscu

magdalena pawlowska kampania wow

 

Od 6 lat zbieram najlepsze praktyki oraz schematy, jak tworzyć i promować kursy od topowych marketerów z całego świata. Dlatego dzisiaj Ty nie musisz tego robić. Nie musisz wydawać dziesiątek tysięcy dolarów za szkolenie w USA, nie musisz zastanawiać się, jak to przełożyć na polskie warunki, ani popełniać błędów początkujących. Przekażę Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby zarobić na pierwszym kursie online w jedyne 3 dni. Właśnie tyle trwa III edycja najbardziej praktycznego szkolenia online na ten temat w Polsce – Kampania WOW, które mam przyjemność organizować i prowadzić dla osób takich jak TY.

kampania wow opinie uczestnikow

 

Przejdź ze mną krok po kroku przez proces planowania kursu online i kampanii sprzedażowej

 

Na szkoleniu poznasz kompletną ścieżkę prowadzącą do wolności, jaką daje dochodowy kurs online. Zrozumiesz, jak działa ten rynek, jakie mechanizmy w nim działają i co powoduje, że ludzie coraz chętniej sięgają po programy edukacyjne dostępne w sieci. Dla moich klientów generowałam wyniki sprzedaży sięgające 2,4 mln złotych. Dziesiątki osób po moich kursach regularnie osiągają rezultaty w postaci 30-50 tys. złotych w jednej kampanii. Dlatego dzisiaj z taką pewnością piszę o tym, że Ciebie również tego nauczę. Jeżeli tylko dołączysz do Kampanii WOW 3 na żywo .

 

Zaczniemy od stworzenia konspektu twojego pierwszego lub nowego kursu, jeżeli już masz jakieś na koncie. Od wygenerowania i wyboru pomysłów po zaplanowanie treści na każdą lekcję, jaką zawrzesz w kursie. Otrzymasz tak konkretne instrukcje i zeszyt ćwiczeń, że po prostu wypełnisz tabelkę, która stanie się dla Ciebie scenariuszem produktu.

 

Drugim, bardzo ważnym krokiem będzie zaplanowanie kampanii promocyjnej i sprzedażowej. Wiem, że się powtarzam, ale po raz kolejny mam dla Ciebie praktyczną wiedzę i schematy GOTOWE DO STOSOWANIA. Nie musisz wymyślać koła na nowo, wystarczy, że skorzystasz z formuły, która dla mnie, klientów mojej agencji i moich kursantów przyniosła łącznie miliony złotych obrotu.

 

Wysłuchaj Case Study z lutego 2019 roku, w którym na kursach online zarobiłam 308 tys. zł w niespełna 30 dni

Część 1 <kliknij tu>

Część 2 <kliknij tu>

 

Case study na scenie

Nie jestem gołosłowna. Na stronie ze szczegółami szkolenia Kampania WOW możesz zobaczyć wypowiedzi uczestników poprzedniej edycji. Oni już tworzą swoje kursy online. Jednak wiem, że to wciąż może być dla Ciebie za mało, aby uwierzyć, że Ty też możesz. Dlatego kilku absolwentów pojawi się na scenie i opowiedzą historię swoich sukcesów, aby unaocznić Ci, co jest możliwe. Niedawno zasiadali na sali jako uczestnicy, a teraz pokazują swoje efekty i sprawiają, że jestem z nich dumna.

 

Doświadczenie + motywacja

Ważnym elementem szkolenia, poza praktycznym podejściem i procesem, który przejdziesz będzie potężna dawka motywacji i zmiany nastawienia. Wiem, że to również jest potrzebne, aby pomóc Ci uwierzyć w swoje możliwości i ruszyć do działania. Możesz więc liczyć na moje doświadczenie i wsparcie. Sama byłam na Twoim miejscu, przeprowadziłam na drugą stroną wielu kursantów i chętnie pomogę również Tobie zbudować dochodowy biznes online.

 

Gość specjalny – EWA CHODAKOWSKA

Kampania WOW 3 LIVE

 

W tym roku Gościem Specjalnym Kampanii WOW jest Ewa Chodakowska, niekwestionowana liderka w branży fitness, edukatorka i właścicielka kilku dużych marek. A wszystko zaczęło się od bloga i treningów na DVD!

Historia biznesowego sukcesu Ewy oraz jej porady dla osób, które dzisiaj zaczynają budować swój biznes online, będzie wisienką na torcie 3-dniowego szkolenia na żywo o tworzeniu wirtualnych produktów i prowadzenia kampanii sprzedażowych.

 

>> Kup swój bilet na szkolenia Kampania WOW <<

 

Chcesz jeszcze w tym roku stworzyć i sprzedać kurs online?!

Mam nadzieję, że skoro wciąż czytasz, to doskonale rozumiesz, jak wielkie możliwości zarabiania i uwolnienia się od ograniczeń tradycyjnego biznesu lub etatu da Ci własny kurs online. Dlatego nie ma sensu czekać dłużej. Na kolejnej edycji Kampanii WOW to TY możesz pojawić się i opowiedzieć historię swojego sukcesu… Co Ty na to? Kliknij tutaj i dołącz do nas!

 

Podsumowując, 26-28 czerwca 2020 podczas Kampanii WOW:

 • Przejdziesz ze mną proces tworzenia kursu online.
 • Nauczysz się schematu promowania i sprzedaży kursu.
 • Dowiesz się, co i jak robić, krok po kroku, aby stworzyć i sprzedać własny kurs online.
 • Zdobędziesz wiedzę o tym, jak w powtarzalny sposób sprzedawać swoją wiedzę.

 

Kampania WOW to największe w Polsce biznesowe szkolenie o kursach internetowych. Jest kompleksowym zestawem wiedzy, motywacji i umiejętności potrzebnych obecnemu lub przyszłemu twórcy. Nie musisz jak ja, szukać przez lata rozwiązań i płacić w dziesiątkach tysięcy dolarów. Przyjedź i dowiedz się wszystkiego w 3 dni, w rewelacyjnej atmosferze.

 

Zobacz, jak było na pierwszej edycji szkolenia Kampania WOW:

 

> Kup swój bilet na szkolenia Kampania WOW <<

 

A to podsumowanie Kampanii WOW 2: